KERASTASE REFLECTION CHROMA SENSITIVE Spray Chroma Cristal 125ml

Seria Kerastase Reflection to linia kosmetyków do pielęgnacji włosów farbowanych. Unikatowa formuła zapewnia kompleksową ochronę i odbudowę pasm poddanych koloryzacji. Produkty z gamy Reflection mają za zadanie poprawę stanu i kondycji włókna włosowego, wygładzenie ich łusek i nadanie im blasku.
Kerastase Chroma Cristal to ultra lekka mgiełka stworzona specjalnie dla tych włosów, które po farbowaniu wymagają szczególnej opieki. Składniki w niej zawarte powodują odbijanie promieni słonecznych w celu zwiększenia głębi koloru i wydobycia naturalnego połysku.
Mocno skoncentrowana dwufazowa formuła została skonstruowana tak aby jeszcze lepiej odżywiać i regenerować pasma. Olejek ma za zadanie chronić kolor i dodać blasku natomiast część oparta na wodzie zapewnia niespotykaną dotąd objętość fryzury. Skład sprayu Chroma Cristal jest bogaty w antyoksydanty i witaminę E. Sprawiają one, że kolor zostaje trwale powiązany z wnętrzem włosa dzięki czemu farba nie wypłukuje się i nie blaknie.
Delikatna formuła Chroma Cristal ułatwia aplikację oraz nie obciąża włosów. Nie pozostawia na nich tłustej warstwy w przeciwieństwie innych produktów pielęgnacyjnych. Otula pasma warstwą ochronną, która zapobiega osiadaniu zanieczyszczeń, dzięki czemu włosy pozostają błyszczące przez długi czas. Chroni również przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i innych czynników zewnętrznych odpowiedzialnych za matowienie koloru.
Farbowane włosy, szczególnie siwe, mogą sprawiać wiele problemów jeśli chodzi o pielęgnację. Włosy po jakimś czasie stają się suche, łamliwe, tracą połysk i głębię koloru. Chroma Cristal rozwiązuje te wszystkie problemy. Kompleksowo ochrania zarówno strukturę włosów jak i kolor. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie pasm i późniejszą stylizację.
Produkt można aplikować zarówno na wilgotne jak i suche włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *