KERASTASE REFLECTION CHROMA SENSITIVE Spray Chroma Cristal 125ml

Seria Kerastase Reflection to linia kosmetyków do pielęgnacji włosów farbowanych. Unikatowa formuła zapewnia kompleksową ochronę i odbudowę pasm poddanych koloryzacji. Produkty z gamy Reflection mają za zadanie poprawę stanu i kondycji włókna włosowego, wygładzenie ich łusek i nadanie im blasku.
Kerastase Chroma Cristal to ultra lekka mgiełka stworzona specjalnie dla tych włosów, które po farbowaniu wymagają szczególnej opieki. Składniki w niej zawarte powodują odbijanie promieni słonecznych w celu zwiększenia głębi koloru i wydobycia naturalnego połysku.
Mocno skoncentrowana dwufazowa formuła została skonstruowana tak aby jeszcze lepiej odżywiać i regenerować pasma. Olejek ma za zadanie chronić kolor i dodać blasku natomiast część oparta na wodzie zapewnia niespotykaną dotąd objętość fryzury. Skład sprayu Chroma Cristal jest bogaty w antyoksydanty i witaminę E. Sprawiają one, że kolor zostaje trwale powiązany z wnętrzem włosa dzięki czemu farba nie wypłukuje się i nie blaknie. Czytaj dalej